• جدید
تعداد

مسافر آگوست

روایت زندگی شهید مدافع حرم سید حشمت علی شاه، رزمنده شیر دل لشگر زینبیون

سیداعجاز علی شاه برادر شهید حشمت علی‌شاه و از طلاب حوزه علمیه قم است. درد دل‌های برادرانه و بغض‌های گاه و بیگاهش حکایت از رفاقت و صمیمیتی عجیب بین این دو برادر دارد و مسافر آگوست به نقل از برادر این شهید والامقام است.

علی شاه در تاریخ 11 مرداد ماه سال 1395 در سوریه به شهادت رسید و پیکر مطهرش به دلیل شباهت به یکی از رزمندگان حشدالشعبی به عراق ارسال شد و در وادی السلام دفن گردید. مزاری به جهت تسلی دل مادراین شهید در شهر مقدس قم بنا شده است.

25٬000 ‎تومان
بدون مالیات محصول موجود است و میتوانید سفارش دهید

گزیده متن

دختر خوبی را برایم نشان کرده بودند. حنا که می گذاشتند کف دست هایمان خنده از صورتش محو نمی شد. کوچه های محله را قدم میزدیم، خواهرها نقل و سکه می پاشیدند و هلهله می کردند. همه آنهایی که دوستشان می داشتم در عروسی ام حاضر بودند جز حشمت علی.
دلم برای بابا گفتن هایش تنگ شده بود. شیطنت هایش و خنده های گاه و بی گاهش، حتی سکوت بی دلیلش که مدام یک نفر باید آن را می شکست، اسباب دلتنگی ام را در پاکستان ردیف کرده بود. هیچ فکر نمی کردم در وطن خودم، دلم برای یک خاک غریبه تکان تکان بخورد. اما حقیقت این است که آنجا خاک غریبه ای نبود. علی را داشت. بی بی معصومه را داشت. و من خوب می دانستم این که آدم یک جفت چشم منتظر در خاکی غریب داشته باشد، چقدر به آدم احساس وطن را می دهد...

ویژگی‌ها

موضوع
مدافعان حرم
نویسنده
سیده نرگس میر فیضی
شابک
978-622-6609-24-1
نوع جلد
شومیز/ جلد نرم
قطع
رقعی
تعداد صفحات
208
سال انتشار
1398
نوبت چاپ جاری
اول
وزن
272

16 محصولات مشابه در شاخه های مختلف: