• جدید
کتاب غبار در خرداد تاریخ شفاهی انتخابات ریاست جمهوری سال 88
تعداد

غبار در خرداد

نویسنده: جواد موگویی

بیان تاریخ شفاهی انتخابات ریاست جمهوری سال88

غبار در خرداد از اواسط ۸۸ و در هیاهوی بحران انتخابات آغاز شده است و به گفت وگو با بازیگران اصلی همچون فائزه هاشمی، عطریان فر، ابطحی، حداد عادل، محمد سلیمانی، روح الامین، کواکبیان، حمید رسایی، حسن بیادی، پرویز سروری، علی اصغر زارعی، علاالدین بروجردی و حسین طلا پرداخته است. نویسنده این اثر تلاش کرده تا با نگاهی شفاف و مستند فضای تاریک سیاسی و غبار آلود روزهای پس از انتخابات سال 88 را تا حدودی موشکافی کند.

جواد موگویی خالق کتاب هایی چون آخرین نخست وزیر،کابوس در بیداری و ... میباشد.

40٬000 ‎تومان
بدون مالیات محصول موجود است و میتوانید سفارش دهیددر مرداد ۱۳۸۸ خبری درباره کشته شدن سه تن از دستگیرشدگان حواد ۱۸ تیر در یکی از بازداشتگاه‌ها، در اینترنت و محافل سیاسی منتشر شد. ابتدا تصور می‌شد این خبر هم مانند هزاران شایعه که تا آن روز تولید و منتشر شده بود، دروغ از آب در می‌آید و فراموش می‌شود. اما مستندات عکس و هویت کشته شدگان و خانواده‌هایشان صحت خبر را تایید می‌کد. از قرار معلوم یکی از بازداشت‌شدگان اعزام شده به بازداشتگاه کهریزک شرایط وحشتناک آنجا را به اطلاع مسئولان بیت رهبری رسانده بود و ایشان هم بلافاصله دستور تعطیل کردن آنجا را صاد کرده بودند.

گزیده متن

شما آنجا بودید ، فیلم هایش هست ، همه می دانند که بودید!
_ نه ، من می گویم آنجا رفتم ساندویچ و روسری بخرم ، این چیز ها را قبول نکردم! البته من نگفتم رفته بودم ساندویچ بخورم ، این را بابا گفت . داستانش چیز دیگری بود. حالا نمی دانم بابا به عمد یا اشتباه آن قضیه را گفت . می خواهید همان داستان ساندویچ خوردن را بگویم؟
خانم هاشمی! فیلم های شما در تظاهرات همه جا هست!
_خب باشد ، من همه را تکذیب کردم . همه جا می گویم چنین چیزی نیست.
جلو کسانی تکذیب کردید که همه می دانند بودید.
_ خب می دانند ، ولی به هر حال من چیزی را نپذیرفتم . این چیز ها بعدا می شود سند ، بعد می گویند ببین خودت گفتی ، بیا برو زندان ، چون تظاهرات جرم است.

ویژگی‌ها

موضوع
استکبار ستیزی
نویسنده
جواد موگویی
شابک
978-600-8200-76-5
نوع جلد
شومیز/ جلد نرم
قطع
رقعی
تعداد صفحات
508
سال انتشار
1396
نوبت چاپ جاری
اول
وزن
575
تاریخ ثبت اطلاعات
1398/11/12

16 محصولات مشابه در شاخه های مختلف: